спирачен диск WOKING
спирачен диск
| Производител | WOKING |
| Парт номер | D6032.00 |
| контролен знак за преглед | K.B.A.: 61210 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 228 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 39,2 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| брой на дупките | 4 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| тегло | 2,58 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
WOKING DSA603200
|
|
VOLVO 33426165
|
|
VOLVO 34300327
|
|
VOLVO 34300327
|
|
VOLVO 34300327
|
|
VOLVO 3450386
|
|
VOLVO 34503862
|
|
VOLVO 34503862
|
|
VOLVO 34503862
|
|
AP 14236
|
|
ATE 24010901251
|
|
ATE 409125
|
|
BENDIX 345010
|
|
BENDIX 561447B
|
|
BENDIX 561983B
|
|
BOSCH 0986478297
|
|
BOSCH 0986478387
|
|
BRADI 1601454
|
|
BRADI 1602054
|
|
BRADI 1602154
|
|
BREMBO 08523710
|
|
DELPHI BG2604
|
|
DELPHI BG604
|
|
DELPHI BG732
|
|
FERODO DDF226
70.23 €
-20%
56.19 €
|
|
FERODO DDF433
62.52 €
-20%
50.01 €
|
|
JURID 561447J
|
|
JURID 561611J
|
|
LPR V1131P
21.2 €
-20%
16.96 €
|
|
METELLI 230309
|
|
MGA D1109
|
|
PAGID 54006
|
|
QUINTON HAZELL BDC3566
|
|
REMSA 603200
|
|
ROADHOUSE 603200
|
|
TEXTAR 98200050701
|
|
TEXTAR 98200066101
|
|
TEXTAR 98200082801
|
|
TRW DF1696
|
|
TRW DF4301
|
|
VALEO 186259
|
|
ZIMMERMANN 610119000
|
|
ZIMMERMANN 610119300
|
|
ZIMMERMANN 610119350
|
|
ZIMMERMANN 6101190
|
|
VW 230309
|
| Volvo 480 E | 95 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 109 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 120 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 102 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 122 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 110 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 95 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 120 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 87 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 102 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 120 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 102 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 90 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 109 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 109 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 90 коня | дизел |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | дизел |
| Volvo 480 E | 106 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 83 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 83 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 122 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 122 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 87 коня | бензин |
