спирачен диск WOKING
спирачен диск
| Производител | WOKING |
| Парт номер | D6033.00 |
| контролен знак за преглед | K.B.A.: 61210 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 228 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| височина | 38,5 mm |
| центриращ диаметър | 83 mm |
| брой на дупките | 6 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| тегло | 2,75 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
WOKING DSA603300
|
|
ARO 10230001202
|
|
ARO 7700502515
|
|
ARO 7797502515
|
|
AP 16000
|
|
ATE 24011001391
|
|
ATE 410139
|
|
BENDIX 333047
|
|
BENDIX 561043B
|
|
BOSCH 0986478103
|
|
BRADI 1400114
|
|
BREMBO 08213810
|
|
DELPHI BG2071
16.87 €
-20%
13.49 €
|
|
DELPHI BG71
|
|
FAG BS1026
|
|
FERODO DDF016
25.18 €
-20%
20.14 €
|
|
JURID 561043J
|
|
LPR R1011P
16.87 €
-20%
13.49 €
|
|
METELLI 230026
|
|
PAGID 52801
|
|
QUINTON HAZELL BDC1026
|
|
REMSA 603300
|
|
ROADHOUSE 603300
|
|
TEXTAR 98200009201
|
|
TRW DF1005
|
|
VALEO 186002
|
|
VALEO 186015
|
|
VALEO 186214
|
|
VALEO 186226
48.13 €
-20%
38.51 €
|
|
ZIMMERMANN 470107000
|
|
ZIMMERMANN 4701070
|
|
DACIA 2677502515
|
|
DACIA 2677509150
|
|
DACIA 7700502515
|
|
DACIA 7701466540
|
|
RENAULT 7700502515
|
|
RENAULT 7701466540
|
|
RENAULT 7700502515
|
|
RENAULT 7701466540
|
|
VW 230026
|
| Renault 4 (112_) | 29 коня | бензин |
| Renault 4 (112_) | 34 коня | бензин |
| Renault 4 (112_) | 34 коня | бензин |
| Renault 4 кутия (R21_, R23_) | 34 коня | бензин |
| Renault 4 кутия (R21_, R23_) | 35 коня | бензин |
| Renault 5 (122_) | 37 коня | бензин |
| Renault 5 (122_) | 44 коня | бензин |
| Renault 5 (122_) | 45 коня | бензин |
| Renault 5 (122_) | 42 коня | бензин |
| Renault 5 (122_) | 45 коня | бензин |
| Renault 5 (122_) | 54 коня | бензин |
| Renault 5 (122_) | 64 коня | бензин |
| Renault 5 (122_) | 59 коня | бензин |
| Renault 5 (122_) | 63 коня | бензин |
| Renault 5 (122_) | 93 коня | бензин |
| Renault 5 (122_) | 108 коня | бензин |
| Renault 12 | 54 коня | бензин |
| Renault 12 | 60 коня | бензин |
| Renault 12 Variable (117_) | 54 коня | бензин |
| Renault 18 (134_) | 64 коня | бензин |
| Renault 18 (134_) | 73 коня | бензин |
| Renault 18 (134_) | 79 коня | бензин |
| Renault 18 Variable (135_) | 64 коня | бензин |
| Renault 18 Variable (135_) | 73 коня | бензин |
| Renault 18 Variable (135_) | 79 коня | бензин |
| Dacia 1300 | 54 коня | бензин |
| Dacia 1310 седан (U, X) | 54 коня | бензин |
| Renault 12 Variable (117_) | 60 коня | бензин |
| Dacia 1300 комби | 54 коня | бензин |
| Dacia 1310 комби | 54 коня | бензин |
| Renault 12 Variable (117_) | 50 коня | бензин |
| Renault 12 | 50 коня | бензин |
| Renault 5 (122_) | 160 коня | бензин |
| Renault 4 (112_) | 44 коня | бензин |
| Renault 6 (118_) | 48 коня | бензин |
| Renault 15 (130_) | 60 коня | бензин |
| Renault 15 (130_) | 90 коня | бензин |
| Renault 17 | 90 коня | бензин |
| Renault 17 | 108 коня | бензин |
| Renault 12 | 113 коня | бензин |
| Renault RODEO 6 | 48 коня | бензин |
| Renault RODEO 5 | 48 коня | бензин |
| Renault 4 (112_) | 45 коня | бензин |
| Renault 5 (122_) | 160 коня | бензин |
