спирачен диск WOKING
спирачен диск
| Производител | WOKING |
| Парт номер | D6062.10 |
| контролен знак за преглед | K.B.A.: 61209 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 260 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| височина | 35,1 mm |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| брой на дупките | 4 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| тегло | 5 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
WOKING DSA606210
|
|
AP 20220
|
|
ATE 24012201221
|
|
ATE 422122
|
|
ATE 522122
|
|
BENDIX 333684
|
|
BENDIX 561324B
|
|
BOSCH 0986478036
|
|
BRADI 106142E
|
|
BREMBO 09488310
|
|
DELPHI BG2347
42.45 €
-20%
33.96 €
|
|
DELPHI BG347
|
|
FAG BS3480
|
|
FERODO DDF182
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
JURID 561324J
|
|
LPR B2171V
23.85 €
-20%
19.08 €
|
|
METELLI 230123
|
|
MGA D923
|
|
PAGID 50421
|
|
QUINTON HAZELL BDC3480
|
|
REMSA 606210
|
|
ROADHOUSE 606210
|
|
TEXTAR 98200026501
|
|
TRW DF2550
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
TRW DF2550BP
|
|
VALEO 186036
|
|
VALEO 186119
|
|
ZIMMERMANN 150125800
|
|
ZIMMERMANN 1501258
|
|
BMW 34111154749
|
|
BMW 34111154750
|
|
BMW 34111160915
|
|
BMW 34111154749
|
|
BMW 34111154750
|
|
BMW 34111160847
|
|
BMW 34111160915
|
|
BMW 34116752352
|
|
VW 230123
|
| BMW 3 (E30) | 90 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 100 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 102 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 105 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 113 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 136 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 129 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 125 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 139 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 171 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 171 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 122 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 129 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 86 коня | дизел |
| BMW 3 (E30) | 115 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E30) | 113 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E30) | 129 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E30) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E30) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E30) | 115 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E30) | 100 коня | бензин |
| BMW Z1 | 170 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E30) | 113 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E30) | 129 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E30) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E30) | 171 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 102 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 90 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 75 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 102 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E30) | 102 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E30) | 115 коня | бензин |
