спирачен диск WOKING
спирачен диск
| Производител | WOKING |
| Парт номер | D61051.10 |
| страна на монтаж | задна ос |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 301,7 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| височина | 35 mm |
| центриращ диаметър | 71,1 mm |
| брой на дупките | 5 |
| тегло | 7,18 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
WOKING DSA6105110
|
|
BOSCH 0986479500
|
|
BREMBO 09926410
|
|
REMSA 6105110
|
|
ROADHOUSE 6105110
|
|
TRW DF4971
58.29 €
-20%
46.63 €
|
|
CITROEN 424911
|
| Citroen C6 (TD_) | 211 коня | бензин |
| Citroen C6 (TD_) | 204 коня | дизел |
| Citroen C6 (TD_) | 170 коня | дизел |
| Citroen C6 (TD_) | 241 коня | дизел |
| Citroen C6 (TD_) | 163 коня | дизел |
