спирачен диск WOKING
спирачен диск
| Производител | WOKING |
| Парт номер | D61157.00 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 281,8 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| минимална дебелина | 7,5 mm |
| височина | 59 mm |
| центриращ диаметър | 64,1 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| тегло | 4,3 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
WOKING DSA6115700
|
|
ATE 24010901441
|
|
ATE 409144
|
|
BOSCH 0986479505
|
|
JAPANPARTS DP441
|
|
REMSA 6115700
|
|
ROADHOUSE 6115700
|
|
HONDA 42510S9AN00
|
|
HONDA 42510SCAE00
|
| Honda CR-V II (RD_) | 150 коня | бензин |
| Honda CR-V II (RD_) | 140 коня | дизел |
