спирачен диск WOKING
спирачен диск
| Производител | WOKING |
| Парт номер | D61174.00 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 304,6 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| минимална дебелина | 7,5 mm |
| височина | 60,7 mm |
| центриращ диаметър | 64 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| тегло | 4,9 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
WOKING DSA6117400
|
|
ATE 24010901511
|
|
ATE 409151
|
|
JAPANPARTS DP444
|
|
REMSA 6117400
|
|
ROADHOUSE 6117400
|
|
TRW DF7374
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
HONDA 42510SCAE50
|
| Honda CR-V II (RD_) | 150 коня | бензин |
| Honda CR-V II (RD_) | 140 коня | дизел |
| Honda CR-V III (RE) | 150 коня | бензин |
| Honda CR-V III (RE) | 140 коня | дизел |
| Honda CR-V III (RE) | 150 коня | дизел |
| Honda CR-V IV (RE) | 155 коня | бензин |
| Honda CR-V IV (RE) | 155 коня | бензин |
