спирачен диск WOKING
спирачен диск
| Производител | WOKING |
| Парт номер | D61210.10 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 328 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28,5 mm |
| височина | 53 mm |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| тегло | 10,38 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
WOKING DSA6121010
|
|
A.P. 25086
|
|
BREMBO 09A03110
|
|
JAPANPARTS DI061
|
|
REMSA 6121010
|
|
ROADHOUSE 6121010
|
|
JEEP 1052089269AB
|
|
JEEP 52089269AB
|
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 214 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 231 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 326 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 218 коня | дизел |
| Jeep COMMANDER (XK) | 214 коня | бензин |
| Jeep COMMANDER (XK) | 231 коня | бензин |
| Jeep COMMANDER (XK) | 326 коня | бензин |
| Jeep COMMANDER (XK) | 218 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 426 коня | бензин |
