спирачен диск WOKING
спирачен диск
| Производител | WOKING |
| Парт номер | D61238.10 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 385 mm |
| дебелина на спирачния диск | 36 mm |
| минимална дебелина | 33,5 mm |
| височина | 59,7 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| тегло | 17,38 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
WOKING DSA6123810
|
|
ATE 24013601031
|
|
REMSA 6123810
|
|
ROADHOUSE 6123810
|
|
AUDI 4E0615301E
|
|
AUDI 4E0615301K
|
| Audi A8 (4E_) | 280 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 275 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 220 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 450 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 233 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 320 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 218 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 450 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 326 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 350 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 210 коня | бензин |
