спирачен диск WOKING
спирачен диск
| Производител | WOKING |
| Парт номер | D6140.00 |
| контролен знак за преглед | K.B.A.: 61210 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 250 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 21 mm |
| центриращ диаметър | 62 mm |
| брой на дупките | 6 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| тегло | 3,24 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
WOKING DSA614000
|
|
AP 14094
|
|
ATE 24011001661
|
|
ATE 410166
|
|
BENDIX 333137
|
|
BENDIX 561128B
|
|
BOSCH 0986478737
|
|
BRADI 1000554
|
|
BREMBO 08391010
|
|
DELPHI BG186
|
|
DELPHI BG2186
28.88 €
-20%
23.1 €
|
|
FERODO DDF090
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
JURID 561128J
|
|
LPR A2051P
|
|
METELLI 230011
|
|
MGA D811
|
|
MGA D959
|
|
PAGID 50112
|
|
REMSA 614000
|
|
ROADHOUSE 614000
|
|
TEXTAR 98200013601
|
|
TRW DF1707
|
|
VALEO 186109
|
|
ZIMMERMANN 1102005
|
|
ALFA ROMEO 0060526121
|
|
ALFA ROMEO 0060701786
|
|
ALFA ROMEO 116502621500
|
|
ALFA ROMEO 116502621501
|
|
ALFA ROMEO 116502621500
|
|
ALFA ROMEO 116502621501
|
|
ALFA ROMEO 161502621501
|
|
ALFA ROMEO 161502621501
|
|
ALFA ROMEO 60526121
|
|
ALFA ROMEO 60701786
|
|
VW 230011
|
| Alfa Romeo GTV (116) | 128 коня | бензин |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 110 коня | бензин |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 110 коня | бензин |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 155 коня | бензин |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 116 коня | бензин |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 120 коня | бензин |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 122 коня | бензин |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 128 коня | бензин |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 146 коня | бензин |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 148 коня | бензин |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 95 коня | дизел |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 185 коня | бензин |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 192 коня | бензин |
| Alfa Romeo 90 (162) | 116 коня | бензин |
| Alfa Romeo 90 (162) | 128 коня | бензин |
| Alfa Romeo 90 (162) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo ALFETTA (116) | 107 коня | бензин |
| Alfa Romeo ALFETTA (116) | 116 коня | бензин |
| Alfa Romeo ALFETTA (116) | 121 коня | бензин |
| Alfa Romeo ALFETTA (116) | 122 коня | бензин |
| Alfa Romeo ALFETTA (116) | 121 коня | бензин |
| Alfa Romeo ALFETTA (116) | 132 коня | бензин |
| Alfa Romeo ALFETTA (116) | 82 коня | дизел |
| Alfa Romeo ALFETTA (116) | 95 коня | дизел |
| Alfa Romeo GIULIETTA (116) | 90 коня | бензин |
| Alfa Romeo GIULIETTA (116) | 107 коня | бензин |
| Alfa Romeo GIULIETTA (116) | 122 коня | бензин |
| Alfa Romeo GIULIETTA (116) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo GIULIETTA (116) | 131 коня | бензин |
| Alfa Romeo GIULIETTA (116) | 170 коня | бензин |
| Alfa Romeo ALFETTA GT (116) | 107 коня | бензин |
| Alfa Romeo ALFETTA GT (116) | 116 коня | бензин |
| Alfa Romeo ALFETTA GT (116) | 121 коня | бензин |
| Alfa Romeo GTV (116) | 131 коня | бензин |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 112 коня | дизел |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 129 коня | бензин |
| Alfa Romeo 90 (162) | 121 коня | бензин |
| Alfa Romeo GIULIETTA (116) | 83 коня | дизел |
| Alfa Romeo ALFETTA GT (116) | 131 коня | бензин |
| Alfa Romeo GTV (116) | 150 коня | бензин |
