спирачен диск WOKING
спирачен диск
| Производител | WOKING |
| Парт номер | D6177.10 |
| контролен знак за преглед | K.B.A.: 61209 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| височина | 56,2 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| брой на дупките | 4 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| тегло | 5,25 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
WOKING DSA617710
|
|
AP 24441
|
|
ATE 24012201081
|
|
ATE 24032201081
|
|
ATE 422108
|
|
ATE 522108
|
|
BENDIX 561691B
|
|
BOSCH 0986478550
|
|
BRADI 101152E
|
|
BREMBO 09571010
|
|
DELPHI BG2668
73.63 €
-20%
58.9 €
|
|
DELPHI BG668
|
|
FAG BS3767
|
|
FERODO DDF319
110.61 €
-20%
88.49 €
|
|
JURID 561691J
72.92 €
-20%
58.34 €
|
|
LPR A1211V
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
METELLI 230234
|
|
MGA D1034
|
|
PAGID 53938
|
|
REMSA 617710
|
|
ROADHOUSE 617710
|
|
TEXTAR 98200054201
|
|
TRW DF2599
|
|
VALEO 186267
|
|
ZIMMERMANN 100121400
|
|
ZIMMERMANN 1001214
|
|
AUDI 895615301A
|
|
VW 230234
|
|
VW 895615301A
|
| Audi COUPE (81, 85) | 136 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 136 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 115 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 140 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 133 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 136 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 134 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 101 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 90 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 115 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 140 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 133 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 140 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 115 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 133 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 150 коня | бензин |
| Audi CABRIOLET (8G7, B4) | 133 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 133 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 112 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 136 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 137 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 112 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 113 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 137 коня | бензин |
