спирачен диск WOKING
спирачен диск
| Производител | WOKING |
| Парт номер | D6228.10 |
| контролен знак за преглед | K.B.A.: 61209 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 262 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 19,4 mm |
| височина | 44,5 mm |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| тегло | 4,85 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
WOKING DSA622810
|
|
MERCEDES-BENZ 2014211312
|
|
MERCEDES-BENZ 2014211512
|
|
MERCEDES-BENZ A2014211512
|
|
AP 24696
|
|
ATE 24012201241
|
|
ATE 422124
|
|
ATE 522124
|
|
BENDIX 561389B
|
|
BOSCH 0986478330
|
|
BRADI 1281524
|
|
BRADI 128152E
|
|
BREMBO 09498310
|
|
BREMBO 09729110
|
|
BREMBO 09729120
|
|
DELPHI BG2397
60.1 €
-20%
48.08 €
|
|
FERODO DDF191
42.47 €
-20%
33.97 €
|
|
FTE BS3597
|
|
JURID 561389J
79.07 €
-20%
63.26 €
|
|
LPR M2201V
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
METELLI 230211
|
|
MGA D1011
|
|
PAGID 52119
|
|
QUINTON HAZELL BDC3597
|
|
REMSA 622810
|
|
ROADHOUSE 622810
|
|
TRW DF2814
|
|
ZIMMERMANN 400141300
|
|
VW 230211
|
| Mercedes 190 (W201) | 132 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 136 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 166 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 122 коня | дизел |
| Mercedes 190 (W201) | 126 коня | дизел |
| Mercedes 190 (W201) | 160 коня | бензин |
