стартер HERTH+BUSS ELPARTS
стартер
| Производител | HERTH+BUSS ELPARTS |
| Парт номер | 42019311 |
| електронапрежение | 12 V |
| мощност на стартера | 0,9 kW |
| брой на зъбите | 9 |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| положение/градус | re 45 |
| вид стартер | с лагери (лагеруван) |
| легло | 83 mm |
| брой на дупките за закрепване | 3 |
| отвор 1 | 10 mm |
| брой на резбовите дупки | 2 |
| мярка на резбата | M8 |
| не се изисква връщане на старата част |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AINDE CGB53303
|
|
ALANKO 439875
|
|
ARTEC 41680
|
|
ARTEC 41931
|
|
ATL Autotechnik A19310
|
|
BOSCH 0986019311
|
|
BOSCH 0986019311090
|
|
BTS Turbo S510113
|
|
CEVAM 3030
|
|
DELCO REMY DRS6790
|
|
DELTA A19310
|
|
DRI 311089092
|
|
ELSTOCK 253303
|
|
ERA 220161
|
|
ERA RE8052N
|
|
EUROTEC 11019310
|
|
FARCOM 105056
|
|
FRIESEN 8080049
|
|
HC-Cargo 114758
|
|
HC-PARTS CS788
|
|
HC-PARTS CS1548
|
|
HELLA 8EA731778001
|
|
JP GROUP 1190307109
|
|
KAGER 720369
|
|
LUCAS ELECTRICAL LRS02116
|
|
LUCAS ELECTRICAL LRS2116
|
|
MAGNETI MARELLI 944280800490
|
|
MAGNETI MARELLI MRS80049
|
|
NK 4719311
|
|
PRESTOLITE ELECTRIC 20513068
|
|
QH Benelux 8080049
|
|
QUINTON HAZELL 1190307109
|
|
QUINTON HAZELL QRS1004
|
|
VAG 085911023E
|
|
VW 085911023E
|
| Seat IBIZA II (6K1) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N1) | 55 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N1) | 45 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6K1, 6K2) | 60 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6K1, 6K2) | 75 коня | бензин |
| Seat IBIZA II (6K1) | 60 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N1) | 55 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N1) | 60 коня | бензин |
| Volkswagen POLO CLASSIC (6KV2) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen POLO CLASSIC (6KV2) | 60 коня | бензин |
| Volkswagen CADDY II кутия (9K9A) | 60 коня | бензин |
| Volkswagen CADDY II кутия (9K9A) | 75 коня | бензин |
| Seat INCA (6K9) | 60 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N1) | 50 коня | бензин |
| Seat AROSA (6H) | 50 коня | бензин |
| Seat AROSA (6H) | 60 коня | бензин |
| Seat IBIZA II (6K1) | 101 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6K1, 6K2) | 101 коня | бензин |
| Seat CORDOBA Vario (6K5) | 60 коня | бензин |
| Seat CORDOBA Vario (6K5) | 75 коня | бензин |
| Seat IBIZA II (6K1) | 50 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6K1, 6K2) | 50 коня | бензин |
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 50 коня | бензин |
| Volkswagen POLO Variant (6KV5) | 60 коня | бензин |
| Volkswagen POLO Variant (6KV5) | 75 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6K2) | 60 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6K2) | 75 коня | бензин |
| Seat CORDOBA Vario (6K5) | 75 коня | бензин |
| Seat CORDOBA Vario (6K5) | 60 коня | бензин |
| Seat IBIZA III (6K1) | 60 коня | бензин |
| Seat IBIZA III (6K1) | 75 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6K2) | 75 коня | бензин |
| Seat CORDOBA Vario (6K5) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen POLO CLASSIC (6KV2) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen POLO Variant (6KV5) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N2) | 50 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N2) | 60 коня | бензин |
| Seat IBIZA III (6K1) | 75 коня | бензин |
| Seat IBIZA III (6K1) | 100 коня | бензин |
| Volkswagen POLO кутия (6NF) | 60 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N2) | 54 коня | бензин |
| Volkswagen POLO Variant (6KV5) | 54 коня | бензин |
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 60 коня | бензин |
| Seat IBIZA III (6K1) | 50 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6K2) | 50 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6K2) | 100 коня | бензин |
| Seat INCA (6K9) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen CADDY II комби (9K9B) | 60 коня | бензин |
| Volkswagen CADDY II комби (9K9B) | 75 коня | бензин |
