стартер VALEO
стартер
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 436078 |
| рециклирана част | |
| електронапрежение | 12 V |
| мощност на стартера | 1,1 kW |
| брой на зъбите | 9 |
| брой на дупките | 3 |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| положение/градус | L 53 |
| клема | 15A |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VALEO D6RA45
|
|
VALEO D9E100
|
|
VALEO D9E200
|
|
VALEO D9E300
|
|
VALEO D9E81
|
|
BOSCH 0986011780
|
|
BOSCH 0986011781
|
|
BOSCH 986011780
|
|
BOSCH 986011781
|
|
DA SILVA 02257
|
|
DA SILVA 2257
|
|
DA SILVA D02257
|
|
DELPHI SX0152
|
|
EDR DRS1780
|
|
EDR DRS1783
|
|
EUROTEC 11011780
|
|
EUROTEC 11017360
|
|
FARCOM 103628
|
|
FRIESEN 8017361
|
|
HELLA 8EA726046001
|
|
HELLA CS280
|
|
HERTH+BUSS HEAVYPART 42001170
|
|
HERTH+BUSS HEAVYPART 42017361
|
|
HOLGER CRISTIANSEN CS280
|
|
LUCAS ELECTRICAL LRS877
|
|
MAGNETI MARELLI 943251064010
|
|
MAGNETI MARELLI 943253104010
|
|
MAGNETI MARELLI 944280173610
|
|
QUINTON HAZELL 8017361
|
|
UNIPART GXE4928
|
|
UNIPART GXE4928
|
|
VALEO D6RA45
|
|
VALEO D9E100
|
|
VALEO D9E200
|
|
VALEO D9E300
|
|
RENAULT 7700268275
|
|
RENAULT 7700749770
|
|
RENAULT 7700751495
|
|
RENAULT 7700775420
|
|
RENAULT 7700866785
|
|
RENAULT 7701351120
|
|
RENAULT 7701499232
|
|
RENAULT 7701499478
|
|
RENAULT 7701775420
|
| Renault 30 (127_) | 143 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 181 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 141 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 150 коня | бензин |
| Renault ESPACE II (J/S63_) | 150 коня | бензин |
| Renault SAFRANE I (B54_) | 262 коня | бензин |
| Renault SAFRANE I (B54_) | 167 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 136 коня | бензин |
| Renault SAFRANE I (B54_) | 167 коня | бензин |
| Renault 30 (127_) | 125 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 205 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 156 коня | бензин |
| Renault 30 (127_) | 131 коня | бензин |
| Renault 30 (127_) | 128 коня | бензин |
