стартов акумулатор; стартов акумулатор BOSCH
стартов акумулатор; стартов акумулатор
| Производител | BOSCH |
| Парт номер | 0 092 S4E 100 |
| електронапрежение | 12 V |
| капацитет на акумулатор | 75 Ah |
| тока при студен тест EN | 730 A |
| дължина | 315 mm |
| ширина | 175 mm |
| височина | 175 mm |
| местоположение на полюсите | 0 |
| изпълнение на канта за закрепване на дъното | B13 |
| вид на полюса | 1 |
| електронапрежение | 12 V |
| капацитет на акумулатор | 75 Ah |
| тока при студен тест EN | 730 A |
| дължина | 315 mm |
| ширина | 175 mm |
| височина | 175 mm |
| местоположение на полюсите | 0 |
| изпълнение на канта за закрепване на дъното | B13 |
| вид на полюса | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BOSCH 12V730A75AH
|
|
BOSCH S4E10
|
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 150 коня | бензин |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 182 коня | бензин |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 95 коня | дизел |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 115 коня | дизел |
| Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 150 коня | бензин |
| Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 182 коня | бензин |
| Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 95 коня | дизел |
| Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 115 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WA6) | 115 коня | дизел |
| Ford S-MAX (WA6) | 115 коня | дизел |
| Ford S-MAX (WA6) | 160 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WA6) | 160 коня | бензин |
| Ford MONDEO IV (BA7) | 160 коня | бензин |
| Ford MONDEO IV (BA7) | 115 коня | дизел |
| Ford MONDEO IV Turnier (BA7) | 160 коня | бензин |
| Ford MONDEO IV Turnier (BA7) | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS III седан | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS III | 150 коня | бензин |
| Ford FOCUS III | 182 коня | бензин |
| Ford FOCUS III | 95 коня | дизел |
| Ford FOCUS III | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS III Turnier | 150 коня | бензин |
| Ford FOCUS III Turnier | 95 коня | дизел |
| Ford FOCUS III Turnier | 115 коня | дизел |
| Mercedes B-CLASS (W246, W242) | 109 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 223 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 258 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 227 коня | бензин |
| Ford KUGA II (DM2) | 150 коня | бензин |
| Ford KUGA II (DM2) | 182 коня | бензин |
