стартов акумулатор; стартов акумулатор EXIDE
стартов акумулатор; стартов акумулатор
| Производител | EXIDE |
| Парт номер | AGM12-12 |
| електронапрежение | 12 V |
| капацитет на акумулатор | 12 Ah |
| височина | 145 mm |
| ширина | 87 mm |
| дължина | 150 mm |
| тока при студен тест EN | 200 A |
| местоположение на полюсите | 1 |
| изпълнение на канта за закрепване на дъното | B0 |
| акумулатор | AGM-акумулатор |
| електронапрежение | 12 V |
| капацитет на акумулатор | 12 Ah |
| височина | 145 mm |
| ширина | 87 mm |
| дължина | 150 mm |
| тока при студен тест EN | 200 A |
| местоположение на полюсите | 1 |
| изпълнение на канта за закрепване на дъното | B0 |
| акумулатор | AGM-акумулатор |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
| BMW i3 (I01) | 102 коня | бензин/ електро |
| BMW i3 (I01) | 170 коня | бензин/ електро |
