стартов акумулатор; стартов акумулатор EXIDE
стартов акумулатор; стартов акумулатор
| Производител | EXIDE |
| Парт номер | EA602 |
| електронапрежение | 12 V |
| капацитет на акумулатор | 60 Ah |
| тока при студен тест EN | 600 A |
| дължина | 242 mm |
| ширина | 175 mm |
| височина | 175 mm |
| местоположение на полюсите | 0 |
| вид на полюса | EN |
| изпълнение на канта за закрепване на дъното | B13 |
| електронапрежение | 12 V |
| капацитет на акумулатор | 60 Ah |
| тока при студен тест EN | 600 A |
| дължина | 242 mm |
| ширина | 175 mm |
| височина | 175 mm |
| местоположение на полюсите | 0 |
| вид на полюса | EN |
| изпълнение на канта за закрепване на дъното | B13 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
EXIDE 075TE
|
|
EXIDE 54519
|
|
EXIDE 55046
|
|
ALFAROME/FIAT/LANCI 50503180
|
|
ALFAROME/FIAT/LANCI 71751137
|
|
JCB 70810050
|
|
JCB 72910075
|
|
BANNER 50200
|
|
BOSCH 0092S50040
|
|
BOSCH 561400060
|
|
BOSCH S5004
|
|
VARTA 561400060
|
|
VARTA 5614000603162
126.28 €
-20%
101.02 €
|
|
VARTA HKBD21
|
|
BMW 61212158121
|
|
FORD 1672940
|
|
NISSAN 24410AY60C
|
|
NISSAN 24410AY60D
|
|
NISSAN KE24150D05NY
|
|
NISSAN KE24155D00NY
|
|
RENAULT 8200253389
|
|
RENAULT 8200253390
|
