стартов акумулатор; стартов акумулатор EXIDE
стартов акумулатор; стартов акумулатор
| Производител | EXIDE |
| Парт номер | EB451 |
| електронапрежение | 12 V |
| капацитет на акумулатор | 45 Ah |
| тока при студен тест EN | 330 A |
| дължина | 220 mm |
| ширина | 135 mm |
| височина | 225 mm |
| местоположение на полюсите | 1 |
| вид на полюса | EN |
| изпълнение на канта за закрепване на дъното | B1 |
| електронапрежение | 12 V |
| капацитет на акумулатор | 45 Ah |
| тока при студен тест EN | 330 A |
| дължина | 220 mm |
| ширина | 135 mm |
| височина | 225 mm |
| местоположение на полюсите | 1 |
| вид на полюса | EN |
| изпълнение на канта за закрепване на дъното | B1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
EXIDE 049SE
|
|
EXIDE 54579
|
|
SANTANA 3361082A20000
|
|
BANNER 54579
|
|
BOSCH 0092S30170
|
|
BOSCH 545079030
|
|
VARTA 545079030
|
|
VARTA 5450790303122
84.55 €
-20%
67.64 €
|
|
VARTA HKBB24
|
|
HYUNDAI 01579A106K
|
|
KIA 01579A106K
|
|
NISSAN KE24145E10NY
|
|
SUZUKI 3361085C70RH
|
| Peugeot 204 | 58 коня | бензин |
| Peugeot 204 | 53 коня | бензин |
| Peugeot 204 | 55 коня | бензин |
| Peugeot 304 кабриолет (_04B_) | 75 коня | бензин |
| Fiat 500 | 15 коня | бензин |
| Fiat 500 | 18 коня | бензин |
| Fiat 500 комби | 15 коня | бензин |
| Peugeot 204 Break | 54 коня | бензин |
| Peugeot 204 купе | 54 коня | бензин |
| Peugeot 204 кабриолет | 54 коня | бензин |
| Peugeot 304 (_04M_) | 65 коня | бензин |
| Peugeot 304 (_04M_) | 65 коня | бензин |
| Peugeot 304 Break (_04D_) | 65 коня | бензин |
| Peugeot 304 Break (_04D_) | 58 коня | бензин |
| Peugeot 304 купе (_04C_) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 304 купе (_04C_) | 65 коня | бензин |
| Peugeot 304 кабриолет (_04B_) | 65 коня | бензин |
| Peugeot 204 кабриолет | 53 коня | бензин |
| Fiat 500 | 18 коня | бензин |
| Peugeot 304 (_04M_) | 75 коня | бензин |
