стартов акумулатор; стартов акумулатор EXIDE
стартов акумулатор; стартов акумулатор
| Производител | EXIDE |
| Парт номер | EB542 |
| електронапрежение | 12 V |
| капацитет на акумулатор | 54 Ah |
| тока при студен тест EN | 520 A |
| дължина | 242 mm |
| ширина | 175 mm |
| височина | 175 mm |
| местоположение на полюсите | 0 |
| вид на полюса | EN |
| изпълнение на канта за закрепване на дъното | B13 |
| електронапрежение | 12 V |
| капацитет на акумулатор | 54 Ah |
| тока при студен тест EN | 520 A |
| дължина | 242 mm |
| ширина | 175 mm |
| височина | 175 mm |
| местоположение на полюсите | 0 |
| вид на полюса | EN |
| изпълнение на канта за закрепване на дъното | B13 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
EXIDE 065SE
|
|
EXIDE 54519
|
|
EXIDE 55046
|
|
ALFAROME/FIAT/LANCI 51018461
|
|
CITROEN/PEUGEOT 5600KX
|
|
BANNER P5519
|
|
BERGA 5604090547502
|
|
BOSCH 0092S40040
|
|
BOSCH 560409054
|
|
ENERGIZER EM60LB2
|
|
HELLA 8EB010021291
|
|
VARTA 560409054
|
|
VARTA 5604090543132
|
|
VARTA HKBD59
|
|
BMW 61212158121
|
|
BMW 61218377129
|
|
FORD 1672940
|
|
NISSAN 24410AY60C
|
|
NISSAN KE24155D00NY
|
