стартов акумулатор; стартов акумулатор EXIDE
стартов акумулатор; стартов акумулатор
| Производител | EXIDE |
| Парт номер | EB758 |
| електронапрежение | 12 V |
| капацитет на акумулатор | 75 Ah |
| тока при студен тест EN | 770 A |
| дължина | 260 mm |
| ширина | 180 mm |
| височина | 186 mm |
| местоположение на полюсите | 1 |
| вид на полюса | SAE |
| изпълнение на канта за закрепване на дъното | B7 |
| електронапрежение | 12 V |
| капацитет на акумулатор | 75 Ah |
| тока при студен тест EN | 770 A |
| дължина | 260 mm |
| ширина | 180 mm |
| височина | 186 mm |
| местоположение на полюсите | 1 |
| вид на полюса | SAE |
| изпълнение на канта за закрепване на дъното | B7 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
EXIDE 57526
|
|
EXIDE 87860
|
|
EXIDE G78SE
|
| Chevrolet TAHOE (B2W) | 299 коня | бензин |
| Chevrolet TAHOE (B2W) | 273 коня | бензин |
| Chevrolet TAHOE (B2W) | 280 коня | бензин |
| Chevrolet TAHOE (B2W) | 305 коня | бензин |
| Saab 9-7X | 299 коня | бензин |
| Chevrolet TAHOE (B2W) | 273 коня | бензин |
| Chevrolet TAHOE (B2W) | 290 коня | бензин |
| Chevrolet TAHOE (B2W) | 290 коня | бензин |
| Chevrolet ASTRO автобус | 193 коня | бензин |
| Chevrolet ASTRO автобус | 193 коня | бензин |
| Chevrolet C1500 пикап | 162 коня | бензин |
| Chevrolet C1500 пикап | 162 коня | бензин |
| Chevrolet C1500 пикап | 184 коня | дизел |
| Chevrolet C2500 пикап | 184 коня | дизел |
| Chevrolet C2500 пикап | 184 коня | дизел |
| Chevrolet S10 пикап | 122 коня | бензин |
| Chevrolet TAHOE (GMT400) | 200 коня | бензин |
| Chevrolet TAHOE (GMT400) | 184 коня | дизел |
| Chevrolet TAHOE (GMT400) | 184 коня | дизел |
| Chevrolet CAPRICE | 105 коня | дизел |
| Chevrolet EXPRESS автобус | 294 коня | Бензин/Етанол |
| Chevrolet SILVERADO 1500 | 316 коня | Бензин/Етанол |
| Chevrolet SILVERADO 1500 | 316 коня | бензин |
| Chevrolet SILVERADO 2500 HD | 364 коня | дизел |
| Chevrolet SUBURBAN (GMT 900) | 310 коня | Бензин/Етанол |
