стартов акумулатор; стартов акумулатор EXIDE
стартов акумулатор; стартов акумулатор
| Производител | EXIDE |
| Парт номер | EB852 |
| електронапрежение | 12 V |
| капацитет на акумулатор | 85 Ah |
| тока при студен тест EN | 760 A |
| дължина | 353 mm |
| ширина | 175 mm |
| височина | 175 mm |
| местоположение на полюсите | 0 |
| вид на полюса | EN |
| изпълнение на канта за закрепване на дъното | B13 |
| електронапрежение | 12 V |
| капацитет на акумулатор | 85 Ah |
| тока при студен тест EN | 760 A |
| дължина | 353 mm |
| ширина | 175 mm |
| височина | 175 mm |
| местоположение на полюсите | 0 |
| вид на полюса | EN |
| изпълнение на канта за закрепване на дъното | B13 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
EXIDE 112SE
|
|
EXIDE 58515
|
|
BANNER 58820
|
|
BOSCH 0092S30120
|
|
BOSCH 588403074
|
|
VARTA 588403074
|
|
VARTA 5884030743122
191.89 €
-20%
153.51 €
|
|
VARTA HKBF5
|
|
BMW 61212158124
|
|
BMW 61218381756
|
| BMW 5 (E34) | 188 коня | бензин |
| BMW 5 (E34) | 218 коня | бензин |
| BMW 5 (E34) | 211 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E34) | 218 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 143 коня | дизел |
| BMW 5 (E39) | 286 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 235 коня | бензин |
| Porsche 959 | 450 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 245 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 231 коня | бензин |
| Jeep COMMANDER (XK) | 214 коня | бензин |
| Jeep COMMANDER (XK) | 231 коня | бензин |
| Jeep COMMANDER (XK) | 326 коня | бензин |
| Jeep COMMANDER (XK) | 218 коня | дизел |
