стартов акумулатор; стартов акумулатор EXIDE
стартов акумулатор; стартов акумулатор
| Производител | EXIDE |
| Парт номер | EL604 |
| електронапрежение | 12 V |
| капацитет на акумулатор | 60 Ah |
| височина | 222 mm |
| ширина | 173 mm |
| дължина | 230 mm |
| тока при студен тест EN | 520 A |
| местоположение на полюсите | 0 |
| изпълнение на канта за закрепване на дъното | B0 |
| електронапрежение | 12 V |
| капацитет на акумулатор | 60 Ah |
| височина | 222 mm |
| ширина | 173 mm |
| дължина | 230 mm |
| тока при студен тест EN | 520 A |
| изпълнение на канта за закрепване на дъното | B0 |
| местоположение на полюсите | 0 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
EXIDE 005EFB
|
|
MAZDA PE1T185209B
|
|
TOYOTA 28800YZZFA
|
| Toyota URBAN CRUISER (NSP1_, NLP1_, ZSP1_, NCP11_) | 99 коня | бензин |
| Mazda 5 (CW) | 150 коня | бензин |
| Toyota VERSO S (NLP12_, NCP12_, NSP12_) | 99 коня | бензин |
| Mazda 3 (BM) | 100 коня | бензин |
| Mazda 3 (BM) | 120 коня | бензин |
| Mazda 3 (BM) | 165 коня | бензин |
| Mazda 3 седан (BM) | 120 коня | бензин |
| Mazda 3 (BL) | 151 коня | бензин |
| Toyota IQ (KPJ1_, NGJ1_, KGJ1_, NUJ1_) | 98 коня | бензин |
| Toyota URBAN CRUISER (NSP1_, NLP1_, ZSP1_, NCP11_) | 101 коня | бензин |
| Mazda CX-5 (KE, GH) | 165 коня | бензин |
| Mazda CX-5 (KE, GH) | 160 коня | бензин |
| Mazda 6 седан (GJ, GH) | 146 коня | бензин |
| Mazda 6 седан (GJ, GH) | 165 коня | бензин |
| Mazda 6 седан (GJ, GH) | 192 коня | бензин |
| Mazda 6 комби (GJ, GH) | 146 коня | бензин |
| Mazda 6 комби (GJ, GH) | 165 коня | бензин |
| Mazda 6 комби (GJ, GH) | 192 коня | бензин |
| Hyundai i10 (IA) | 67 коня | бензин |
| Hyundai i10 (IA) | 69 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Mazda 2 (DL, DJ) | 105 коня | дизел |
| Mazda 2 (DL, DJ) | 115 коня | бензин |
| Mazda 3 седан (BM) | 100 коня | бензин |
| Mazda 2 (DL, DJ) | 75 коня | бензин |
| Mazda 2 (DL, DJ) | 90 коня | бензин |
| Subaru OUTBACK (BS) | 175 коня | бензин |
| Mazda CX-3 (DK) | 120 коня | бензин |
| Mazda CX-3 (DK) | 150 коня | бензин |
