стартов акумулатор KAGER
стартов акумулатор
| Производител | KAGER |
| Парт номер | 70-0116 |
| изпълнение на канта за закрепване на дъното | B13 |
| електронапрежение | 12 V |
| тока при студен тест EN | 720 A |
| капацитет на акумулатор | 83 Ah |
| местоположение на полюсите | 0 |
| дължина | 353 mm |
| ширина | 175 mm |
| височина | 175 mm |
| вид на полюса | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CLAAS 1777940
|
|
VAUXHALL 91158373ES
|
|
VAUXHALL 91131978
|
|
VAUXHALL 91157120
|
|
VOLVO 307445773
|
|
ACDelco 2785
|
|
ACDelco 2790P
|
|
ACDelco M85T7
|
|
BOSCH 0093S5850F
|
|
BOSCH 018065850F
|
|
DELPHI BE08527
|
|
DELPHI S90AL
|
|
EXIDE 58515
|
|
FULMEN 085636AA
|
|
FULMEN EQUIPAL1
|
|
LUCAS ELECTRICAL 58424
|
|
MAGNETI MARELLI ETS85D
|
|
SogefiPro 500AV
|
|
TUDOR TST920
|
|
VARTA 058515310
|
|
VARTA 158515310
|
|
VARTA 2585015076302
|
|
VARTA 5850150763022
|
|
VARTA 5850150763100
|
|
VARTA 5850150763172
|
|
VARTA 5884030743122
191.89 €
-20%
153.51 €
|
|
BMW 61211382949
|
|
BMW 61218363909
|
|
BMW 61218363910
|
|
BMW 61218363911
|
|
BMW 61218363912
|
|
BMW 61218381751
|
|
BMW 61218381752
|
|
BMW 61218381754
|
|
BMW 61218381755
|
|
BMW 61218381757
|
|
FIAT 59068176
|
|
JAGUAR 6W8310655AA
|
|
OPEL 09175245EK
|
|
OPEL 09194916EK
|
|
OPEL 09201472ES
|
|
OPEL 1201302
|
|
OPEL 1201303
|
|
OPEL 1201305
|
|
OPEL 1201330
|
|
OPEL 24446353
|
|
OPEL 24446353ES
|
|
OPEL 6201305
|
|
TOYOTA 28800YZZIF
|
| Opel VIVARO (бордова) платформа/ шаси (E7) | 82 коня | дизел |
| Chrysler 300 C (LX) | 177 коня | бензин |
| Fiat DUCATO кутия (230L) | 122 коня | дизел |
| Fiat DUCATO (бордова) платформа/ шаси (230) | 122 коня | дизел |
| Opel VIVARO Combi (J7) | 80 коня | дизел |
| Opel VIVARO Combi (J7) | 101 коня | дизел |
| Opel VIVARO кутия (F7) | 80 коня | дизел |
| Opel VIVARO кутия (F7) | 101 коня | дизел |
| Opel VECTRA C GTS | 177 коня | дизел |
| Opel VECTRA C | 177 коня | дизел |
| Chrysler 300 C (LX) | 193 коня | бензин |
| Opel SIGNUM | 184 коня | дизел |
| Opel VECTRA C | 184 коня | дизел |
| Opel VECTRA C GTS | 184 коня | дизел |
| Opel VECTRA C комби | 184 коня | дизел |
| Volvo V70 III (BW) | 163 коня | дизел |
| Volvo V70 III (BW) | 185 коня | дизел |
| Volvo XC70 II | 185 коня | дизел |
| Volvo V70 III (BW) | 136 коня | дизел |
| Opel VIVARO (бордова) платформа/ шаси (E7) | 101 коня | дизел |
