стартов акумулатор; стартов акумулатор VARTA
стартов акумулатор; стартов акумулатор
| Производител | VARTA |
| Парт номер | 5424000393132 |
| електронапрежение | 12 V |
| капацитет на акумулатор | 42 Ah |
| тока при студен тест EN | 390 A |
| местоположение на полюсите | 0 |
| вид на полюса | 1 |
| изпълнение на канта за закрепване на дъното | B13 |
| дължина | 175 mm |
| ширина | 175 mm |
| височина | 190 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| електронапрежение | 12 V |
| капацитет на акумулатор | 42 Ah |
| тока при студен тест EN | 390 A |
| местоположение на полюсите | 0 |
| вид на полюса | 1 |
| изпълнение на канта за закрепване на дъното | B13 |
| дължина | 175 mm |
| ширина | 175 mm |
| височина | 190 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VARTA 202
|
|
VARTA 533061
|
|
VARTA 542400039
|
|
VARTA B35
|
|
BOSCH 0092S40000
|
|
CITROEN 7905525747
|
|
CITROEN 7905525757
|
|
FIAT 46820313
|
|
FIAT 46832713
|
|
FIAT 46840939
|
|
FIAT 46840941
|
|
FIAT 51760192
|
|
FIAT 51760307
|
|
FIAT 51763094
|
|
FIAT 51778210
|
|
FIAT 51778212
|
|
FIAT 51784851
|
|
FIAT 5894195
|
|
FIAT 71730452
|
|
FIAT 71730459
|
|
FIAT 7571545
|
|
FIAT 7571550
|
|
PEUGEOT 7905525747
|
|
PEUGEOT 7905525757
|
|
RENAULT 7701410004
|
|
VW 1J0915105AL
|
