стартов акумулатор; стартов акумулатор VARTA
стартов акумулатор; стартов акумулатор
| Производител | VARTA |
| Парт номер | 5534000473122 |
| електронапрежение | 12 V |
| капацитет на акумулатор | 53 Ah |
| тока при студен тест EN | 470 A |
| местоположение на полюсите | 0 |
| вид на полюса | 1 |
| изпълнение на канта за закрепване на дъното | B13 |
| дължина | 242 mm |
| ширина | 175 mm |
| височина | 175 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| електронапрежение | 12 V |
| капацитет на акумулатор | 53 Ah |
| тока при студен тест EN | 470 A |
| местоположение на полюсите | 0 |
| вид на полюса | 1 |
| изпълнение на канта за закрепване на дъното | B13 |
| дължина | 242 mm |
| ширина | 175 mm |
| височина | 175 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VARTA 065
|
|
VARTA 533073
|
|
VARTA 553400047
|
|
VARTA C10
|
|
JOHN DEERE EPYP560409
|
|
BOSCH 0092S30040
|
|
FORD 1U2J10655B4B
|
|
FORD 1U2J10655G4A
|
|
SEAT 1L0915105A
|
|
VW 191915105AA
|
|
VW 191915105B
|
|
VW 191915105C
|
|
VW 191915105D
|
