термошалтер, предупредителна лампа за охладителната течност STANDARD
термошалтер, предупредителна лампа за охладителната течност
| Производител | STANDARD |
| Парт номер | 53615 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,06 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| точка на (пре)включване | 60 °C |
| размер на ключ | 22 |
| брой на полюсите | 1 |
| цвят на корпуса | жълт |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 0065459024
|
|
C.I. XTS76
|
|
EPS 1840120
|
|
FACET 74120
|
|
FAE 35880
|
|
FUELPARTS CTS6045
|
|
INTERMOTOR 53615
|
|
KW 540120
|
|
LUCAS CAV SNB619
|
| Mercedes 190 (W201) | 109 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 113 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 116 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 118 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 122 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 132 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 136 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 118 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 122 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 132 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 136 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 118 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 122 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 132 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 136 коня | бензин |
| Mercedes COUPE (C124) | 136 коня | бензин |
| Mercedes COUPE (C124) | 132 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 132 коня | бензин |
| Mercedes COUPE (C124) | 132 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 132 коня | бензин |
