термошалтер, предупредителна лампа за охладителната течност STANDARD
термошалтер, предупредителна лампа за охладителната течност
| Производител | STANDARD |
| Парт номер | 53647 |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.25 |
| точка на (пре)включване | 125 °C |
| цвят | червен |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 1 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
C.I. XTS20
|
|
FACET 74049
|
|
FAE 35360
11.63 €
-20%
9.31 €
|
|
FUELPARTS WS1012
|
|
INTERMOTOR 53647
|
|
LUCAS CAV SNB1142
|
|
LUCAS CAV SNB613
|
|
RENAULT 7700786459
|
|
RENAULT 7700786472
|
| Renault SUPER 5 (B/C40_) | 94 коня | бензин |
| Renault SUPER 5 (B/C40_) | 87 коня | бензин |
| Renault 19 I (B/C53_) | 73 коня | бензин |
| Renault 19 I (B/C53_) | 90 коня | бензин |
| Renault 19 I Chamade (L53_) | 58 коня | бензин |
| Renault 19 II (B/C53_) | 73 коня | бензин |
| Renault 19 I Chamade (L53_) | 73 коня | бензин |
| Renault 19 II Chamade (L53_) | 73 коня | бензин |
| Renault 19 II Cabriolet (D53_, 853_) | 90 коня | бензин |
| Renault 19 I Chamade (L53_) | 90 коня | бензин |
| Renault 21 седан (L48_) | 75 коня | бензин |
| Renault 21 седан (L48_) | 94 коня | бензин |
| Renault 21 седан (L48_) | 88 коня | бензин |
| Renault 21 седан (L48_) | 73 коня | бензин |
| Renault 21 (B48_) | 73 коня | бензин |
| Renault 21 седан (L48_) | 90 коня | бензин |
| Renault 21 (B48_) | 90 коня | бензин |
| Renault 21 комби (K48_) | 94 коня | бензин |
| Renault 21 комби (K48_) | 90 коня | бензин |
| Renault RAPID кутия (F40_, G40_) | 55 коня | дизел |
| Renault 21 комби (K48_) | 75 коня | бензин |
| Renault 21 комби (K48_) | 73 коня | бензин |
| Renault 21 комби (K48_) | 87 коня | бензин |
| Renault 21 седан (L48_) | 87 коня | бензин |
| Renault 19 I (B/C53_) | 58 коня | бензин |
| Renault 19 II (B/C53_) | 80 коня | бензин |
| Renault 19 I (B/C53_) | 80 коня | бензин |
| Renault 19 I Cabriolet (D53_) | 75 коня | бензин |
| Renault 19 I Cabriolet (D53_) | 95 коня | бензин |
| Renault 19 II (B/C53_) | 90 коня | бензин |
| Renault 19 II Chamade (L53_) | 90 коня | бензин |
| Renault 19 I Chamade (L53_) | 92 коня | бензин |
| Renault 19 II Chamade (L53_) | 92 коня | бензин |
| Renault 19 II Chamade (L53_) | 78 коня | бензин |
