термошалтер, предупредителна лампа за охладителната течност STANDARD
термошалтер, предупредителна лампа за охладителната течност
| Производител | STANDARD |
| Парт номер | 53650 |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| точка на (пре)включване | 105 °C |
| размер на ключ | 22 |
| брой на полюсите | 1 |
| цвят на корпуса | сив |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CITROEN/PEUGEOT 024218
|
|
CITROEN/PEUGEOT 024236
|
|
CITROEN/PEUGEOT 7910013785
|
|
CITROEN/PEUGEOT 7910014016
|
|
CITROEN/PEUGEOT 7910014017
|
|
C.I. XTS6
|
|
EPS 1840014
|
|
ERICH JAEGER 9477509
|
|
FACET 74014
|
|
FAE 35130
|
|
FUELPARTS WTW009W
|
|
INTERMOTOR 53650
|
|
KW 540014
|
|
LUCAS CAV SNB150
|
|
UNIPART GTR227
|
|
FIAT 5430044
|
|
FIAT 9150242380
|
|
FORD 1640324
|
|
RENAULT 7701348772
|
| Ford GRANADA (GU) | 63 коня | дизел |
| Citroen LNA | 50 коня | бензин |
| Citroen VISA | 48 коня | бензин |
| Citroen VISA | 50 коня | бензин |
| Citroen VISA | 60 коня | бензин |
| Citroen VISA | 79 коня | бензин |
| Citroen C15 (VD-_) | 48 коня | бензин |
| Citroen C15 (VD-_) | 67 коня | бензин |
| Citroen C15 (VD-_) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 90 коня | дизел |
| Fiat DUCATO Panorama (280) | 75 коня | бензин |
| Fiat DUCATO Panorama (280) | 79 коня | бензин |
| Peugeot 505 Break (551D) | 90 коня | дизел |
| Fiat DUCATO кутия (280) | 79 коня | бензин |
| Citroen VISA | 45 коня | бензин |
| Citroen C15 (VD-_) | 45 коня | бензин |
| Citroen VISA кабриолет | 50 коня | бензин |
| Fiat TALENTO кутия (290) | 75 коня | бензин |
| Fiat TALENTO (бордова) платформа/ шаси (290) | 75 коня | бензин |
| Fiat TALENTO автобус (290) | 75 коня | бензин |
| Citroen C15 комби | 75 коня | бензин |
