термошалтер, предупредителна лампа за охладителната течност STANDARD
термошалтер, предупредителна лампа за охладителната течност
| Производител | STANDARD |
| Парт номер | 53651 |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.25 |
| точка на (пре)включване | 118 °C |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 1 |
| цвят на корпуса | сив |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CITROEN/PEUGEOT 024272
|
|
CITROEN/PEUGEOT 96012089
|
|
C.I. XTS15
|
|
EPS 1840058
|
|
FACET 74058
|
|
FAE 35260
10.41 €
-20%
8.33 €
|
|
FUELPARTS CTS6052
|
|
INTERMOTOR 53651
|
|
KW 540058
|
|
LUCAS CAV SNB616
|
|
MOTAQUIP LVCT461
|
|
ROVER PEJ10002
|
| Mercedes 190 (W201) | 90 коня | дизел |
| Mercedes 190 (W201) | 94 коня | дизел |
| Citroen AX (ZA-_) | 52 коня | дизел |
| Citroen AX (ZA-_) | 50 коня | дизел |
| Peugeot 405 I (15B) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 405 I (15B) | 64 коня | дизел |
| Peugeot 405 I (15B) | 69 коня | дизел |
| Peugeot 405 II (4B) | 64 коня | дизел |
| Peugeot 405 II (4B) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 405 I Break (15E) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 405 I Break (15E) | 64 коня | дизел |
| Peugeot 405 I Break (15E) | 69 коня | дизел |
| Peugeot 405 II Break (4E) | 64 коня | дизел |
| Peugeot 405 II Break (4E) | 90 коня | дизел |
| Rover 200 хетчбек (XW) | 88 коня | дизел |
| Rover 400 (XW) | 88 коня | дизел |
| Peugeot 405 II (4B) | 68 коня | дизел |
| Peugeot 405 II Break (4E) | 68 коня | дизел |
| Rover 400 Tourer (XW) | 112 коня | бензин |
| Rover 400 Tourer (XW) | 122 коня | бензин |
| Peugeot 205 II (20A/C) | 79 коня | дизел |
| Peugeot 405 II Break (4E) | 69 коня | дизел |
