термошалтер, предупредителна лампа за охладителната течност STANDARD
термошалтер, предупредителна лампа за охладителната течност
| Производител | STANDARD |
| Парт номер | 53660 |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| точка на (пре)включване | 110 °C |
| размер на ключ | 22 |
| брой на полюсите | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CITROEN/PEUGEOT 024233
|
|
CITROEN/PEUGEOT 024237
|
|
CITROEN/PEUGEOT 95493608
|
|
CITROEN/PEUGEOT 9549360880
|
|
C.I. XTS11
|
|
FACET 74015
|
|
FUELPARTS WTW010W
|
|
INTERMOTOR 53660
|
|
LUCAS CAV SNB700
|
|
UNIPART GTR226
|
| Citroen BX (XB-_) | 61 коня | бензин |
| Citroen BX (XB-_) | 71 коня | бензин |
| Citroen BX (XB-_) | 72 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 82 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 97 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 98 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 110 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 75 коня | дизел |
| Peugeot 505 (551A) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 505 Break (551D) | 94 коня | бензин |
| Peugeot 505 Break (551D) | 70 коня | дизел |
| Peugeot 505 Break (551D) | 75 коня | дизел |
| Peugeot 505 (551A) | 69 коня | дизел |
| Peugeot 505 Break (551D) | 98 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 84 коня | бензин |
| Peugeot 505 Break (551D) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 505 (551A) | 107 коня | бензин |
| Citroen BX Break (XB-_) | 71 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 94 коня | бензин |
