термошалтер, вентилатор на радиатора TOPRAN
термошалтер, вентилатор на радиатора
| Производител | TOPRAN |
| Парт номер | 202 355 |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| IDизпълнение на щекера | 5 |
| мярка на резбата | M 22 |
| брой на полюсите | 3 |
| точка на включване | 100 °C |
| точка на изключване | 95 °C |
| точка на включване | 110 °C |
| точка на изключване | 105 °C |
| брой степени на превключване | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
STANDARD LFS099
|
|
STANDARD RFS3187
|
|
STANDARD SRF062
|
|
ANGLI 16502
|
|
AUTLOG AS2081
11.31 €
-20%
9.05 €
|
|
AUTOMEGA 3013410025
7.25 €
-0%
7.25 €
|
|
BEHR TSW37D
|
|
BEHR TSW37D
|
|
BERU ST080
|
|
CALORSTAT by Vernet TS2962
12.35 €
-20%
9.88 €
|
|
DELPHI TS10297
20.66 €
-20%
16.52 €
|
|
ERA 330299
20.27 €
-20%
16.22 €
|
|
FACET 75689
|
|
FAE 38030
19.01 €
-20%
15.21 €
|
|
FISPA 82683
|
|
HERTH+BUSS ELPARTS 70511201
18.01 €
-20%
14.41 €
|
|
HOFFER 7472700
|
|
LUCAS ELECTRICAL SNB678
|
|
LUCAS ELECTRICAL SNB773
|
|
MAXGEAR 210042
|
|
MAXGEAR 210277
|
|
MAXGEAR 210284
|
|
METZGER 0915232
|
|
PATRON PE20093
|
|
QUINTON HAZELL XEFS400
|
|
STANDARD LFS099
|
|
STANDARD RFS3187
|
|
STANDARD SRF062
|
|
SWAG 40917693
|
|
TRISCAN 8625177110
|
|
VALEO 820036
10.81 €
-20%
8.65 €
|
|
VALEO 820036
10.81 €
-20%
8.65 €
|
|
VEMO V40991083
|
|
OPEL 1341025
|
|
OPEL 90339408
|
| Opel CORSA A хетчбек (93_, 94_, 98_, 99_) | 50 коня | дизел |
| Opel ASTRA F хетчбек (53_, 54_, 58_, 59_) | 57 коня | дизел |
| Opel ASTRA F (56_, 57_) | 57 коня | дизел |
| Opel ASTRA F хетчбек (53_, 54_, 58_, 59_) | 60 коня | дизел |
| Opel ASTRA F (56_, 57_) | 60 коня | дизел |
| Opel ASTRA F хетчбек (53_, 54_, 58_, 59_) | 90 коня | бензин |
| Opel ASTRA F (56_, 57_) | 90 коня | бензин |
| Opel ASTRA F кабриолет (53_B) | 115 коня | бензин |
| Opel ASTRA F хетчбек (53_, 54_, 58_, 59_) | 115 коня | бензин |
| Opel ASTRA F (56_, 57_) | 115 коня | бензин |
| Opel ASTRA F хетчбек (53_, 54_, 58_, 59_) | 150 коня | бензин |
| Opel ASTRA F комби (51_, 52_) | 57 коня | дизел |
| Opel ASTRA F комби (51_, 52_) | 60 коня | дизел |
| Opel ASTRA F комби (51_, 52_) | 90 коня | бензин |
| Opel ASTRA F комби (51_, 52_) | 115 коня | бензин |
| Opel ASTRA F комби (51_, 52_) | 150 коня | бензин |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 67 коня | дизел |
| Opel CORSA A TR (91_, 92_, 96_, 97_) | 50 коня | дизел |
| Opel CORSA A кутия | 50 коня | дизел |
| Opel ASTRA F Van (55_) | 60 коня | дизел |
| Opel ASTRA F Van (55_) | 57 коня | дизел |
