термошалтер, вентилатор на радиатора; термошалтер, вентилатор на радиатора WAHLER
термошалтер, вентилатор на радиатора; термошалтер, вентилатор на радиатора
| Производител | WAHLER |
| Парт номер | 6010.85D |
| точка на включване | 85 °C |
| точка на изключване | 80 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| присъединителна резба | M 22 x 1,5 mm |
| точка на включване | 85 °C |
| точка на изключване | 80 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| присъединителна резба | M 22 x 1,5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MAN 81255056074
|
|
BEHR 812408
|
|
BEHR 812408325
|
|
CALORSTAT by Vernet TH1432
|
|
MAHLE ORIGINAL TSW6
|
|
MAHLE ORIGINAL TSW6D
|
|
TRISCAN 862524086
|
|
CITROEN 95493258
|
| Lancia THEMA (834) | 101 коня | дизел |
| Lancia THEMA (834) | 115 коня | дизел |
| Lancia THEMA (834) | 105 коня | дизел |
| Porsche 928 | 301 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 116 коня | дизел |
| Lancia THEMA SW (834) | 101 коня | дизел |
| Lancia THEMA SW (834) | 116 коня | дизел |
