термостат, охладителна течност BLUE PRINT
термостат, охладителна течност
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADC49215 |
| температура на отваряне | 89 |
| външен диаметър | 53 mm |
| точка на (пре)включване | 89 °C |
| диаметър | 53 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 3805515
|
|
ASHUKI C71030
|
|
CALORSTAT by Vernet TH631889J
|
|
DENSO DTM89276
|
|
FACET 78416S
|
|
FAE 5334489
|
|
FISPA 94342
|
|
GATES TH12888G1
14.51 €
-20%
11.61 €
|
|
HELLA 8MT354775221
|
|
HOFFER 8192342
|
|
JAPANPARTS VT515
|
|
JAPKO 38515
|
|
MDR MTH4515
|
|
MEAT & DORIA 92342
|
|
MOTORAD 27689J
|
|
MTE-THOMSON 27789
|
|
NPS M153I13
|
|
SASIC 9000723
|
|
SIDAT 94342
|
|
STELLOX 2340022SX
|
|
TRICLO 465432
|
|
TRISCAN 86205488
|
|
VALEO 821709
|
|
WAHLER 347089D50
|
|
WILMINK GROUP WG1091608
|
|
MITSUBISHI M863985
|
| Mitsubishi CARISMA (DA_) | 90 коня | дизел |
| Mitsubishi CARISMA седан (DA_) | 90 коня | дизел |
| Mitsubishi CARISMA (DA_) | 102 коня | дизел |
| Mitsubishi CARISMA (DA_) | 115 коня | дизел |
| Mitsubishi CARISMA седан (DA_) | 102 коня | дизел |
| Mitsubishi CARISMA седан (DA_) | 115 коня | дизел |
| Mitsubishi SPACE STAR (DG_A) | 102 коня | дизел |
| Mitsubishi SPACE STAR (DG_A) | 115 коня | дизел |
