термостат, охладителна течност BLUE PRINT
термостат, охладителна течност
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADD69204 |
| температура на отваряне | 82 |
| външен диаметър | 52 mm |
| точка на (пре)включване | 82 °C |
| диаметър | 52 mm |
| тегло | 0,102 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 3802201
|
|
GATES TH24582G1
26.34 €
-20%
21.07 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1532001
33.14 €
-20%
26.51 €
|
|
JAPANPARTS VT201
|
|
JAPKO 38201
|
|
MAGNETI MARELLI 600000047190
|
|
MDR MTH4201
|
|
NPS D153U09
|
|
DAIHATSU 9004833007
|
|
TOYOTA 9004833007
|
| Toyota CELICA (TA60, RA40, RA6_) | 105 коня | бензин |
| Toyota CRESSIDA седан (_X6_) | 67 коня | дизел |
| Toyota CELICA купе (_A6_) | 105 коня | бензин |
| Toyota CRESSIDA Station Wagon (X6K, MX62) | 67 коня | дизел |
| Toyota LITEACE кутия (CM3_V, KM3_V) | 69 коня | бензин |
| Daihatsu TAFT | 61 коня | дизел |
