термостат, охладителна течност BLUE PRINT
термостат, охладителна течност
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADD69207 |
| температура на отваряне | 88 |
| външен диаметър | 52 mm |
| точка на (пре)включване | 88 °C |
| диаметър | 52 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 22007
|
|
ASHIKA 380LL02
|
|
ASHUKI D11005
|
|
ASHUKI D11022
|
|
BEHR TX788D
|
|
ERA 350124
|
|
FENOX TS137
|
|
FISPA 94235
|
|
GATES TH14088G1
15.3 €
-20%
12.24 €
|
|
HOFFER 8192235
|
|
JAPANPARTS VA007
|
|
JAPANPARTS VTL02
|
|
JAPKO 2207
|
|
JAPKO 38L02
|
|
KAVO PARTS TH1503
|
|
MAHLE FILTER TX788D
|
|
MDR MTH4007
|
|
MDR MTH4L02
|
|
MEAT & DORIA 92235
|
|
MOTAQUIP VTK12
|
|
MTE-THOMSON 25488
|
|
NIPPARTS J1532006
7.29 €
-20%
5.83 €
|
|
NPS D153U07
|
|
SASIC 9000168
|
|
SIDAT 94235
|
|
STELLOX 2340060SX
|
|
WILMINK GROUP WG1217986
|
|
WILMINK GROUP WG1261804
|
|
DAIHATSU 9004822041
|
|
DAIHATSU 9004833041
|
| Daihatsu CHARADE III (G100, G101, G102) | 101 коня | бензин |
