термостат, охладителна течност BLUE PRINT
термостат, охладителна течност
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADG09210 |
| температура на отваряне | 82 |
| външен диаметър | 54 mm |
| точка на (пре)включване | 82 °C |
| диаметър | 54 mm |
| тегло | 0,090 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ACEMARK 231902
|
|
ASHIKA 3805597
|
|
ASHUKI Y58001
|
|
ASHUKI Y58005
|
|
BEHR TX20388D
|
|
BGA CT5528
14.4 €
-20%
11.52 €
|
|
BORG & BECK BTS15382
|
|
CALORSTAT by Vernet TH629482J
|
|
ERA 350375
|
|
FACET 78536S
|
|
FAE 5300882
|
|
FIRST LINE FTS15382
|
|
GATES TH00782G1
13.11 €
-20%
10.49 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1530310
21.63 €
-20%
17.31 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1531019
11.32 €
-20%
9.05 €
|
|
JAPANPARTS VT597
|
|
JAPKO 38597
|
|
JP GROUP 1514601610
|
|
JP GROUP 1514601619
|
|
KAVO PARTS TH4006
|
|
MAGNETI MARELLI 352026582000
|
|
MAGNETI MARELLI 600000046660
|
|
MAGNETI MARELLI 600000047090
|
|
MAHLE FILTER TX20388D
|
|
MALÒ TER104
|
|
MAPCO 28530
|
|
MDR MTH4597
|
|
MEYLE 37282280007
|
|
MOTORAD 203382
|
|
MOTORAD 26582
|
|
MOTORAD 55582
|
|
NIPPARTS J1530503
10.47 €
-20%
8.38 €
|
|
NPS M153I06
|
|
STELLOX 2340066SX
|
|
TRISCAN 86205682
|
|
HYUNDAI 2551042000
|
|
HYUNDAI 2551042010
|
|
KIA 2551042010
|
| Kia SORENTO I (JC) | 163 коня | дизел |
| Hyundai H100 автобус (P) | 78 коня | дизел |
| Hyundai H100 кутия | 75 коня | дизел |
| Hyundai H-1 Travel (TQ) | 136 коня | дизел |
| Hyundai H100 автобус (P) | 75 коня | дизел |
| Kia SORENTO I (JC) | 140 коня | дизел |
| Hyundai H-1 кутия | 140 коня | дизел |
| Kia SORENTO I (JC) | 170 коня | дизел |
| Hyundai H-1 / STAREX | 110 коня | дизел |
| Hyundai H-1 Cargo (TQ) | 170 коня | дизел |
| Hyundai H-1 Travel (TQ) | 170 коня | дизел |
| Hyundai H-1 Cargo (TQ) | 110 коня | дизел |
| Hyundai H-1 / STAREX | 163 коня | дизел |
| Hyundai H-1 Cargo (TQ) | 116 коня | дизел |
| Hyundai H-1 Travel (TQ) | 116 коня | дизел |
