термостат, охладителна течност BLUE PRINT
термостат, охладителна течност
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADK89209 |
| температура на отваряне | 82 |
| външен диаметър | 52 mm |
| точка на (пре)включване | 82 °C |
| диаметър | 52 mm |
| тегло | 0,146 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 22030
|
|
ASHUKI M26501
|
|
BEHR 685482399
|
|
BEHR TX7182D
|
|
BGA CT5192
|
|
BORG & BECK BTS23082
|
|
CALORSTAT by Vernet TH670282J
|
|
ERA 350243
|
|
FAE 5324682
|
|
FENOX TS073
11.62 €
-20%
9.3 €
|
|
FIRST LINE FTS23082
|
|
GATES TH24782G1
21.59 €
-20%
17.27 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1533015
21.85 €
-20%
17.48 €
|
|
JAPANPARTS VA030
|
|
JAPKO 2230
|
|
MAGNETI MARELLI 600000047470
|
|
MAHLE FILTER TX7182D
|
|
MALÒ TER117
|
|
MAPCO 28540
|
|
MDR MTH4030
|
|
MOTAQUIP VTK97
|
|
MOTORAD 44482
|
|
NIPPARTS J1533015
9.95 €
-20%
7.96 €
|
|
NPS M153A13
|
|
PATRON PE21034
|
|
QUINTON HAZELL QTH563
|
|
TRISCAN 86207282
|
|
WAHLER 463982D
|
|
WILMINK GROUP WG1091763
|
|
WILMINK GROUP WG1217988
|
|
WILMINK GROUP WG1264934
|
|
SUZUKI 1767077E10
|
|
SUZUKI 1767077E11
|
| Suzuki GRAND VITARA I (FT) | 144 коня | бензин |
| Suzuki GRAND VITARA I (FT) | 173 коня | бензин |
| Suzuki GRAND VITARA I (FT) | 184 коня | бензин |
| Suzuki GRAND VITARA I (FT) | 158 коня | бензин |
