термостат, охладителна течност BLUE PRINT
термостат, охладителна течност
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADK89212C |
| температура на отваряне | 88 |
| външен диаметър | 44 mm |
| точка на (пре)включване | 88 °C |
| диаметър | 44 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 3801101
|
|
ASHUKI N60001
|
|
BEHR TX11388D
|
|
CALORSTAT by Vernet TH332888J
|
|
FAE 5204187
|
|
GATES TH29688G1
21.79 €
-20%
17.43 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1531001
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1538008
24.06 €
-20%
19.25 €
|
|
JAPANPARTS VT101
|
|
JAPKO 38101
|
|
JP GROUP 5214600119
|
|
KAVO PARTS TH8503
|
|
MAGNETI MARELLI 352023988000
|
|
MAGNETI MARELLI 600000046940
|
|
MAGNETI MARELLI 600000047880
|
|
MAHLE FILTER TX11388D
|
|
MALÒ TER066
|
|
MAPCO 28510
|
|
MDR MTH4101
|
|
MOTAQUIP VTK18
|
|
MOTORAD 23982
|
|
MOTORAD 23988
|
|
NPS N153N01
|
|
NPS S153I13
|
|
QH Talbros QTH209
|
|
QH Talbros QTH209K
|
|
QUINTON HAZELL QTH209
|
|
QUINTON HAZELL QTH209K
|
|
STELLOX 2340062SX
|
|
TRISCAN 86202788
|
|
TRISCAN 86209588
|
|
VALEO 820042
|
|
VEMO V64990002
|
|
WAHLER 41018388D
|
|
WILMINK GROUP WG1217871
|
|
SUZUKI 1760085821
|
|
SUZUKI 17670M50G10
|
|
SUZUKI 17670M50G10000
|
|
SUZUKI 17670M83F00
|
| Suzuki SWIFT II седан (AH, AJ) | 68 коня | бензин |
| Suzuki ALTO (HA12, HA23) | 58 коня | бензин |
| Suzuki ALTO (HA25, HA35) | 68 коня | бензин |
