термостат, охладителна течност BLUE PRINT
термостат, охладителна течност
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADZ99213 |
| температура на отваряне | 80 |
| външен диаметър | 67 mm |
| точка на (пре)включване | 80 °C |
| диаметър | 67 mm |
| тегло | 0,136 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 91153670
|
|
ASHIKA 3809900
|
|
ASHUKI US99213
|
|
BEHR TX1879D
|
|
BGA CT5374
|
|
BORG & BECK BBT369
|
|
CALORSTAT by Vernet TH596380J
|
|
DENSO DTM79248
|
|
ERA 350125
|
|
FACET 78333
|
|
FAE 5335680
|
|
FIRST LINE FTK369
|
|
GATES TH13380G1
20.3 €
-20%
16.24 €
|
|
HELLA 8MT354774601
|
|
JAPANPARTS VT900
|
|
JAPKO 38900
|
|
MAGNETI MARELLI 352024879100
|
|
MAHLE FILTER TX1879D
|
|
MALÒ TER179
|
|
MDR MTH4900
|
|
MEYLE 0282800002
|
|
MOTAQUIP VTS268
|
|
MOTORAD 24879J
|
|
MTE-THOMSON 22680
|
|
MTE-THOMSON 23279
|
|
MTE-THOMSON 23280
|
|
MTE-THOMSON 23680
|
|
QUINTON HAZELL QTH353
|
|
QUINTON HAZELL QTH353K
|
|
SASIC 9000036
|
|
STANDARD 75109
|
|
STANDARD KTS062
|
|
STELLOX 8224002SX
|
|
THERMOTEC D2IV001TT
|
|
TRISCAN 86202682
|
|
VALEO 820059
|
|
WAHLER 415880D
|
|
WILMINK GROUP WG1091673
|
|
WILMINK GROUP WG1217898
|
|
WILMINK GROUP WG1262688
|
|
WILMINK GROUP WG1262703
|
|
WILMINK GROUP WG1262815
|
|
CHRYSLER 04778975
|
|
CHRYSLER 4778975
|
|
JEEP 04778975
|
|
JEEP 4778975
|
|
OPEL 01338466
|
|
OPEL 1338466
|
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 116 коня | дизел |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 116 коня | дизел |
| Opel FRONTERA A Sport (5_SUD2) | 115 коня | дизел |
| Opel FRONTERA A (5_MWL4) | 115 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 140 коня | дизел |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 116 коня | дизел |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 116 коня | дизел |
