термостат, охладителна течност STANDARD
термостат, охладителна течност
| Производител | STANDARD |
| Парт номер | 75633 |
| температура на отваряне | 88 |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| диаметър 1 | 67 mm |
| диаметър 2 | 35 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без напрегнат болт (щифт) |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| дълбочина на монтаж | 22,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CALORSTAT by Vernet TH624688J
|
|
VALEO 820480
|
|
JAGUAR EBC3621
|
|
JAGUAR JLM322
|
| Jaguar XJ (XJ 40, 81) | 199 коня | бензин |
| Jaguar XJ (XJ 40, 81) | 222 коня | бензин |
| Jaguar XJ купе | 185 коня | бензин |
| Jaguar XJ купе | 212 коня | бензин |
| Jaguar XJ купе | 220 коня | бензин |
| Jaguar XJ купе | 199 коня | бензин |
| Jaguar XJSC Convertible | 185 коня | бензин |
| Jaguar XJSC Convertible | 212 коня | бензин |
| Jaguar XJSC Convertible | 220 коня | бензин |
| Jaguar XJ (X300) | 241 коня | бензин |
| Jaguar XJ (X300) | 320 коня | бензин |
| Jaguar XJ (X300) | 211 коня | бензин |
| Jaguar XJ (NAW, NBW) | 237 коня | бензин |
