термостат, охладителна течност VEMO
термостат, охладителна течност
| Производител | VEMO |
| Парт номер | V25-99-1742 |
| температура на отваряне | 88 |
| дължина | 143 mm |
| ширина | 83 mm |
| височина | 100 mm |
| тегло | 0,203 kg |
| тип на корпуса | с корпус |
| допълващ артикул /допълваща информация | с тръбна муфа |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
HOFFER 8192766
55.75 €
-0%
55.75 €
|
|
MEAT & DORIA 92766
|
|
FORD 1086282
|
|
FORD 1198060
|
|
FORD 1198060SET
|
|
FORD 2S4Q9K478AD
|
|
FORD 6169774
|
|
FORD 89FF8575AB
|
|
FORD ERT178,89FF8575AA
|
| Ford TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | 90 коня | дизел |
| Ford FOCUS C-MAX | 115 коня | дизел |
| Ford S-MAX (WA6) | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | 110 коня | дизел |
| Ford C-MAX (DM2) | 115 коня | дизел |
