топлообменник, отопление на вътрешното пространство BEHR HELLA SERVICE
топлообменник, отопление на вътрешното пространство
| Производител | BEHR HELLA SERVICE |
| Парт номер | 8FH 351 311-591 |
| дължина | 295 mm |
| ширина | 152 mm |
| дълбочина | 40 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| материал | алуминий |
| версия | produced by BEHR |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 0028353701
|
|
MERCEDES-BENZ 0028355401
|
|
MERCEDES-BENZ 2018300261
|
|
MERCEDES-BENZ A0028353701
|
|
MERCEDES-BENZ A0028355401
|
|
MERCEDES-BENZ A2018300261
|
|
AKS DASIS 129190N
|
|
AURADIA KMS109
|
|
AURADIA MSA6109
|
|
AVA QUALITY COOLING KMS109
|
|
AVA QUALITY COOLING MS6109
136.02 €
-20%
108.82 €
|
|
AVA QUALITY COOLING MSA6109
93.02 €
-20%
74.42 €
|
|
BEHR 9101335
|
|
BEHR 9164077496
|
|
BEHR HELLA SERVICE 351311591
|
|
BEHR HELLA SERVICE 9101335
|
|
BEHR HELLA SERVICE 9164077496
|
|
BEHR SERVICE 9101335
|
|
JDEUS 217B10
|
|
NISSENS 72002
128.89 €
-20%
103.11 €
|
|
NRF 54240
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
VALEO 812084
|
|
VAN WEZEL 30006109
34.87 €
-20%
27.89 €
|
|
VEMO V30610003
|
| Mercedes 190 (W201) | 109 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 90 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 113 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 116 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 102 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 105 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 118 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 122 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 170 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 177 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 185 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 132 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 136 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 194 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 204 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 166 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 72 коня | дизел |
| Mercedes 190 (W201) | 75 коня | дизел |
| Mercedes 190 (W201) | 90 коня | дизел |
| Mercedes 190 (W201) | 94 коня | дизел |
| Mercedes 190 (W201) | 122 коня | дизел |
| Mercedes 190 (W201) | 126 коня | дизел |
| Mercedes 190 (W201) | 235 коня | бензин |
| Mercedes 190 (W201) | 160 коня | бензин |
