топлообменник, отопление на вътрешното пространство BEHR HELLA SERVICE
топлообменник, отопление на вътрешното пространство
| Производител | BEHR HELLA SERVICE |
| Парт номер | 8FH 351 312-751 |
| дължина | 268 mm |
| ширина | 135 mm |
| дълбочина | 32 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без свързваща тръба |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматичен климатик |
| материал | алуминий |
| версия | produced by BEHR |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AKS DASIS 059180N
|
|
AURADIA KBW259
|
|
AVA QUALITY COOLING BW6259
|
|
AVA QUALITY COOLING KBW259
|
|
BEHR 19263
|
|
BEHR 9402272
|
|
BEHR 9434297496
|
|
BEHR HELLA SERVICE 19263
|
|
BEHR HELLA SERVICE 351312751
|
|
BEHR HELLA SERVICE 9402272
|
|
BEHR HELLA SERVICE 9434297496
|
|
BEHR SERVICE 9402272
|
|
GERI 7174
|
|
NISSENS 70515
72.09 €
-20%
57.67 €
|
|
NRF 54283
69.02 €
-20%
55.22 €
|
|
VALEO 812362
|
|
VAN WEZEL 06006259
|
|
BMW 64118372190
|
|
BMW 64118373175
|
|
BMW 64118391365
|
|
BMW 8372190
|
|
BMW 8373175
|
|
BMW 8391365
|
| BMW 7 (E38) | 211 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 218 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 286 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 326 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 286 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 193 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 235 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 143 коня | дизел |
| BMW 7 (E38) | 184 коня | дизел |
| BMW 7 (E38) | 245 коня | дизел |
| BMW 7 (E38) | 193 коня | дизел |
