топлообменник, отопление на вътрешното пространство HELLA
топлообменник, отопление на вътрешното пространство
| Производител | HELLA |
| Парт номер | 8FH 351 311-411 |
| дължина | 181 mm |
| ширина | 189 mm |
| дълбочина | 40 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| материал | алуминий |
| версия | produced by BEHR |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 3402363
|
|
VOLVO 3462359
|
|
AKS DASIS 229060N
|
|
AURADIA KVO084
|
|
AVA QUALITY COOLING KVO084
|
|
AVA QUALITY COOLING VO6084
247.42 €
-20%
197.93 €
|
|
AVA QUALITY COOLING VOA6084
75.07 €
-20%
60.05 €
|
|
BEHR 38151
|
|
BEHR 9101268
|
|
BEHR HELLA SERVICE 351311411
|
|
BEHR HELLA SERVICE 38151
|
|
BEHR HELLA SERVICE 9101268
|
|
BEHR SERVICE 9101268
|
|
DENSO DRR33001
|
|
GERI 7144
|
|
JDEUS 231M02
|
|
MAGNETI MARELLI 350218215000
|
|
MAGNETI MARELLI BR215
|
|
NISSENS 73622
|
|
NRF 58150
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
VALEO 812326
|
|
VAN WEZEL 59006084
47.65 €
-20%
38.12 €
|
| Volvo 480 E | 95 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 109 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 120 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 102 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 122 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 110 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 95 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 120 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 87 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 102 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 120 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 102 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 90 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 109 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 109 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 90 коня | дизел |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | дизел |
| Volvo 480 E | 106 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 83 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 83 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 122 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 122 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 87 коня | бензин |
