топлообменник, отопление на вътрешното пространство HELLA
топлообменник, отопление на вътрешното пространство
| Производител | HELLA |
| Парт номер | 8FH 351 312-151 |
| дължина | 260 mm |
| ширина | 140 mm |
| дълбочина | 26 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| материал | алуминий |
| номинална мощност | 1000 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| версия | produced by BEHR |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AKS DASIS 059011N
|
|
AVA QUALITY COOLING BW6352
|
|
BEHR 9103241
|
|
BEHR HELLA SERVICE 351312151
|
|
BEHR HELLA SERVICE 9103241
|
|
BEHR SERVICE 9103241
|
|
MAGNETI MARELLI 350218352000
|
|
NISSENS 70522
|
|
VAN WEZEL 06006352
|
|
VEMO V20610002
|
|
BMW 6933921
|
|
BMW 64116933921
|
|
BMW 64119159033
|
|
BMW 9159033
|
| BMW 5 (E60) | 177 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 177 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 272 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 272 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 163 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 231 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 231 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 231 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 231 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 163 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 163 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 163 коня | дизел |
| BMW 5 (E60) | 150 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E61) | 150 коня | дизел |
