топлообменник, отопление на вътрешното пространство HELLA
топлообменник, отопление на вътрешното пространство
| Производител | HELLA |
| Парт номер | 8FH 351 315-591 |
| дължина | 170 mm |
| ширина | 165 mm |
| дълбочина | 31 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| версия | produced by VISTEON |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AVA QUALITY COOLING FD6455
|
|
BEHR HELLA SERVICE 351315591
|
|
JDEUS 212M35
|
|
MAGNETI MARELLI 350218356000
|
|
NISSENS 71771
104.3 €
-20%
83.44 €
|
|
VISTEON 1013001301
|
|
VISTEON VP8E2H18B539AB
|
|
VISTEON VP8EH2H18B539AA
|
|
FORD 1573046
|
|
FORD 1740613
|
|
FORD 1743436
|
|
FORD 8V5118B539AA
|
| Ford FIESTA VI | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 82 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 90 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 97 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 120 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 68 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 75 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 97 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford FIESTA VI | 95 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI Van | 82 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI Van | 68 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI Van | 90 коня | дизел |
