топлообменник, отопление на вътрешното пространство NRF
топлообменник, отопление на вътрешното пространство
| Производител | NRF |
| Парт номер | 54278 |
| материал | алуминий |
| дебелина | 26 mm |
| ширина | 256 mm |
| височина | 181 mm |
| входящ отвор | 22 mm |
| изходен отвор | 22 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AKS DASIS 059002N
|
|
AVA QUALITY COOLING BW6271
|
|
AVA QUALITY COOLING BWA6271
|
|
HELLA 8FH351311211
|
|
NISSENS 70517
62.28 €
-20%
49.82 €
|
|
VALEO 812365
|
|
VAN WEZEL 06006271
|
|
BMW 64116906270
|
|
BMW 6906270
|
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 211 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 272 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 333 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 218 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 258 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 445 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 231 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 306 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 367 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 231 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 329 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 258 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 300 коня | дизел |
