топлообменник, отопление на вътрешното пространство NRF
топлообменник, отопление на вътрешното пространство
| Производител | NRF |
| Парт номер | 54289 |
| материал | алуминий |
| дебелина | 36 mm |
| ширина | 158 mm |
| височина | 210 mm |
| входящ отвор | 16 mm |
| изходен отвор | 16 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AVA QUALITY COOLING HY6232
|
|
AVA QUALITY COOLING HYA6232
|
|
FRIGAIR 06283010
|
|
NISSENS 77610
|
|
VAN WEZEL 82006232
|
|
HYUNDAI 970234A000
|
|
HYUNDAI 972034A000
|
| Hyundai H-1 / STAREX | 112 коня | бензин |
| Hyundai H-1 / STAREX | 80 коня | дизел |
| Hyundai H-1 / STAREX | 112 коня | бензин |
| Hyundai H-1 / STAREX | 80 коня | дизел |
| Hyundai H-1 / STAREX | 135 коня | бензин |
| Hyundai H-1 / STAREX | 78 коня | дизел |
| Hyundai H-1 / STAREX | 99 коня | дизел |
| Hyundai H-1 / STAREX | 101 коня | дизел |
| Hyundai H-1 / STAREX | 110 коня | дизел |
| Hyundai H-1 / STAREX | 145 коня | бензин |
