въздухомер-измерител на масата на въздуха STANDARD
въздухомер-измерител на масата на въздуха
| Производител | STANDARD |
| Парт номер | 19666 |
| ограничение за производител | Bosch |
| дължина | 182 mm |
| ширина | 165 mm |
| височина | 125 mm |
| тегло | 0,4 kg |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без интегриран сензор за температура на въздуха |
| форма на корпуса на щекера | овален |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BOSCH 0281002792
|
|
BOSCH 0281002980
|
|
C.I. QM888
|
|
ERA MF103
|
|
ERA MF138
|
|
FACET 101299
|
|
FUELPARTS MAFS398
|
|
FUELPARTS MAFS398G
|
|
FUELPARTS MAFS398OE
|
|
FUELPARTS MAFS412
|
|
FUELPARTS MAFS412G
|
|
FUELPARTS MAFS412OE
|
|
INTERMOTOR 19666
|
|
INTERMOTOR 19667
|
|
LUCAS CAV FDM513
|
|
LUCAS CAV FDM996
|
|
MEAT & DORIA 86150
|
|
MEAT & DORIA 86179
290.99 €
-20%
232.79 €
|
|
SIDAT 38765
|
|
VEMO V25721060
|
|
ALFA ROMEO 51782034
|
|
ALFA ROMEO 55183650
|
|
ALFA ROMEO 55206757
|
|
FIAT 0000055183650
|
|
FIAT 5172034
|
|
FIAT 51782034
|
|
FIAT 55183650
|
|
FIAT 55206757
|
|
FORD 1542478
|
|
FORD 9S5112B579AA
|
|
LANCIA 51782034
|
|
LANCIA 55183650
|
|
LANCIA 55206757
|
