въздухомер-измерител на масата на въздуха STANDARD
въздухомер-измерител на масата на въздуха
| Производител | STANDARD |
| Парт номер | 19667 |
| ограничение за производител | Bosch |
| дължина | 182 mm |
| ширина | 165 mm |
| височина | 125 mm |
| тегло | 0,4 kg |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BOSCH 0281002792
|
|
ERA MF103
|
|
FUELPARTS MAFS412
|
|
FUELPARTS MAFS412G
|
|
FUELPARTS MAFS412OE
|
|
INTERMOTOR 19667
|
|
LUCAS CAV FDM513
|
|
MEAT & DORIA 86150
|
|
SIDAT 38765
|
|
ALFA ROMEO 55183650
|
|
FIAT 5172034
|
|
FIAT 55183650
|
|
LANCIA 55183650
|
| Fiat STILO (192) | 115 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 115 коня | дизел |
| Alfa Romeo GT (937) | 150 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 75 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 90 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 120 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 150 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 120 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 150 коня | дизел |
| Alfa Romeo 147 (937) | 120 коня | дизел |
| Alfa Romeo 147 (937) | 150 коня | дизел |
| Fiat DOBLO ван (223, 119) | 84 коня | дизел |
| Fiat DOBLO Cargo (223) | 75 коня | дизел |
| Alfa Romeo 147 (937) | 136 коня | дизел |
| Alfa Romeo 147 (937) | 115 коня | дизел |
| Fiat STRADA пикап (178E) | 85 коня | дизел |
| Fiat MULTIPLA (186) | 120 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 90 коня | дизел |
| Lancia YPSILON (843) | 75 коня | дизел |
| Lancia YPSILON (843) | 90 коня | дизел |
| Fiat IDEA (350_) | 90 коня | дизел |
| Fiat BRAVO II (198) | 120 коня | дизел |
| Fiat LINEA (323) | 90 коня | дизел |
| Lancia MUSA (350) | 90 коня | дизел |
| Lancia YPSILON (843) | 105 коня | дизел |
| Fiat PANDA Van (169) | 75 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 90 коня | дизел |
| Fiat PANDA (169) | 75 коня | дизел |
