въздухомер-измерител на масата на въздуха STANDARD
въздухомер-измерител на масата на въздуха
| Производител | STANDARD |
| Парт номер | 19810-M |
| ограничение за производител | Bosch |
| дължина | 182 mm |
| ширина | 165 mm |
| височина | 125 mm |
| тегло | 0,4 kg |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| форма на корпуса на щекера | D-форма |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BOSCH 0280218075
|
|
C.I. QM754
|
|
DELPHI AF1027712B1
|
|
FACET 101440
|
|
FUELPARTS MAFS176
|
|
FUELPARTS MAFS176M
|
|
INTERMOTOR 19810M
|
|
LUCAS CAV FDM681
|
|
MEAT & DORIA 86159
242.54 €
-20%
194.03 €
|
|
MOTAQUIP LVMA397
|
|
BMW 13621438687
|
|
BMW 13627566986
|
| BMW 3 Compact (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 Compact (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 115 коня | бензин |
